Показано с 1 по 15 из 17

Тема: Общаемся на украинском языке

Древовидный режим

  1. #6
    Пользователь Litvin репутация неоспорима Litvin репутация неоспорима Litvin репутация неоспорима Litvin репутация неоспорима Litvin репутация неоспорима Litvin репутация неоспорима Litvin репутация неоспорима Litvin репутация неоспорима Litvin репутация неоспорима Litvin репутация неоспорима Litvin репутация неоспорима Аватар для Litvin
    Регистрация
    02.06.2010
    Адрес
    Мінск (Беларусь)
    Сообщений
    35
    Вес репутации
    0

    По умолчанию Re: Общаемся только на украинском языке!!

    JaySky, більше всього українська мова є подобна до білоруської!!! Але цього, нажаль, амаль не ведають ні українці, ні білоруси .
    Шановне паньство, хотів би у вас запитати: може хтось розмовляє на якіхсь іншіх словянських мовах? Це є для мене цікаво. Я, наприклад, добре розмовляю на польської, небагато, але також розмовляю на чеської, розумію їнші західно- та трохи півдньово-словянськи мови.
    А, ледзь не запамятаваў(чуть не забыл), канешне ж я добра размаўляю на роднай – беларускай – мове!
    Українську мову я добре розумію, але розмовляти на їй без помилок мені є ще складано, хотяж і дуже подобається !
    Последний раз редактировалось Litvin; 06.06.2010 в 14:17. Причина: Ортографічні помилки .

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения